Cestování s doprovodem – poslední jízda říjen 2024

Cestování s doprovodem

Po 10-ti letech je čas na změnu, a půjčovna jako taková končí.

Cestování s doprovodem je ideální pro ty, kteří se o nic nechtějí starat nebo mají obavy z neznámého. Chtějí mít zajištěné ubytování i plán zajímavé cesty. Vhodné i pro ty, kteří nedisponují dostatečnou jazykovou vybaveností. 

Není problém se nezávazně sejít, pobavit se nad konkrétní cestou na základě zájmu celé skupiny účastníků, která jede. Sdělíme si představy o termínu, délce pobytu a co bychom chtěli vidět. Nad mapou se o tom pobavíme, mohu dát tipy a doporučení. 

Průvodcovské služby jsou za příplatek. 

Nejsme cestovka, ale motorkáři: neradi plánujeme do detailů, trasa je jen orientační (itinerář není pevný, většinou ani neexistuje 🙂 a ubytování nerezervujeme v předstihu více jak 1 den. Je to trochu po punkáčsku a proto o zážitky není nouze. 🙂 

Pozn.: Celou Route 66 už nejezdíme. Motorky se vyzvedávají v Las Vegas a vrací v Las Vegas. Nasát atmosféru Route66 bohatě stačí v Arizoně, Kalifornii nebo Novém Mexiku. Cílem putování po USA je nabídnout Vám pestrou  trasu, kde si po domluvě s užijete jak pouště, tak hory, lesy, jezera, zatáčky a i nekonečné dálavy a to za většinou stálého příjemného počasí. V okolí Chicaga už je počasí nevyzpytatelné (déšť, sníh) a tuto část USA už nejezdíme.